Kontakt



Toomas Kapp Juhataja
Tel: 7306200
toomas.kapp@tartuvesi.ee
Kätlin Aasmaa Sekretär-juhiabi
Tel: 730 6200
tartuvesi@tartuvesi.ee
Katrin Kullamäe Personalijuht
Tel: 730 6218
Katrin.Kullamae@tartuvesi.ee
Marko Mitt Finantsnõunik
Tel: 730 6202
Marko.mitt@tartuvesi.ee
Indrek Hiiemäe Tootmisjuht
Tel: 730 6203
indrek.hiiemae@tartuvesi.ee
Peeter Pindma Arendusjuht
Tel: 730 6207
Peeter.pindma@tartuvesi.ee


Vaike Raag Klienditeeninduse juhataja
Tel: 730 6237
vaike.raag@tartuvesi.ee
Kaido Põhako Reoveepuhasti juhataja
Tel: 730 6204
GSM: 5860 4240
kaido.pohako@tartuvesi.ee
Sulev Ülper Puurkaevuosakonna juhataja
Tel: 730 6224
sulev@tartuvesi.ee
Priit Põder Võrguosakonna juhataja
Tel: 730 6205
Priit.poder@tartuvesi.ee
Meelis Oks Energeetikaosakonna juhataja
Tel: 730 6211
Meelis.oks@tartuvesi.ee
Antri Oja Dispetserteenistuse juhataja
Tel: 730 6230
Antri.oja@tartuvesi.ee
Avariiteenistus 24 h tel 736 2600
Aune Ahman Laborijuhataja
Tel: 730 6233
aune.ahman@tartuvesi.ee
Aivar Juhanson Abiteenistuse juhataja
Tel: 730 6222
aivar.juhanson@tartuvesi.ee

Kaire Prüüs Klienditeenindaja
Tel: 730 6234
Elle Mägi Klienditeenindaja
Tel: 730 6235

Hille Piho Spetsialist
Tel: 730 6255
Hille.piho@tartuvesi.ee
Inga Bratka Geodeet
Tel: 730 6250
inga@tartuvesi.ee
Martin Zimmer Projektijuht
Martin.zimmer@tartuvesi.ee
Rainer Maikov Projektijuht
Tel: 730 6244
Rainer.Maikov@tartuvesi.ee
Rein Kivimägi Järelvalve
Tel: 730 6249
Rein.kivimagi@tartuvesi.ee
Siim Välkmann Töökeskkonna spetsialist
Tel: 730 6254
Siim.valkmann@tartuvesi.ee

Anneli Madissoo Arvestusosakond
Tel: 730 6209
anneli.madissoo@tartuvesi.ee
Kairi Post Automajand-ladu
Tel: 730 6222, 730 6213
kairi@tartuvesi.ee